Kaip apsipirkti?

PAPRASTAS IR SMAGUS APSIPIRKIMAS PAS BARBARA BOUTIQ

Išsirinkę tinkamą patikusią prekę,  jos kiekį, dydį ir spalvą ar kitus prie jos reikalaujamus pažymėti parametrus, spauskite „Į kepšelį“ Atlikus šį veiksmą pamatysite lentelę „Jūs sėkmingai  įdėjote „prekę X“ į pirkinių krepšelį“.  Paspaudę ant pirkinių krepšelio aktyvios nuorodos galėsite iš karto apmokėti už prekes, kitu atveju - galėsite tęsti naršymą, o Jūsų prekė jau bus įdėta į pirkinių krepšelį.

Norėdami apmokėti prekes spauskite „Atsiskaityti“. Toliau norėdami sėkmingai įvykdyti užsakymą pasirinkite:

Ar esate Naujas vartotojas:

1)  rinkdamiesi „Registruotis“ tapsite mūsų parduotuvės vartotoju, turėsite savo paskyrą, Jums daugiau nebereikės pildyti savo adreso, galėsite išasaugoti patikusias prekes Norų sąraše ir naudositės kitomis privilegijomis.

2)  „Svečio užsakymas“ – prekių apmokėjimas nekuriant vartotojo paskyros.

Pasirinkę bet kurį variantą privalote atidžiai užpildyti savo duomenis ir spauskite „Tęsti“:

-          Vardas

-          Pavardė

-          El. paštas

-          Telefono numeris

-          Adresas (kuriuo bus pristatytos prekės)

-          (jeigu registruojatės puslapyje privalote susikurti slaptažodį, kurį vėliau naudositės jungiantis prie savo paskyros).

-          Susipažinkite su Duonenų apsaugos nuostatomis ir pažymėkite varnelę.

Jeigu esate jau registruotas vartotojas Jums nebereikės nurodyti aukščiau nurodytų duomenų, visi langeliai bus užpildyti anksčiau Jūsų pateiktais duomenimis.

Parinkite pageidaujamą pristatymo būdą  ir spauskite „Tęsti“. Jeigu turite papildomų pastabų, kurios yra svarbios pristatant Jums prekes - prašome palikti komentaro langelyje.

Atidžiai perskaitykite parduotuvės Taisykles ir prie „Aš perskaičiau ir sutinku su Taisyklės“ pažymėkite varnelę bei spauskite „Tęsti“.

Atlikę šiuos veiksmus Jums bus nurodyta galutinė suma su pristatymu, pasirinkite savo gyvenamą šalį ir spauskite „Patvirtinti“. Mokėjimai. Lt  sistema nukreips Jus į Jums tinkamo apmokėjimo pasirinkimo puslapį. Pasirinkite tinkamiausią būdą ir atlikite mokėjimą.

Gavę Jūsų  apmokėjimą el. paštu atsiųsime sąskaitą (siunčiamas tik elektroninis variantas) bei pristatymo detales.

Norime atkreipti dėmesį, kad atsiskaityti pas mus yra saugu ir patikima, nes tai užtikrina: