Apie mus

Bboutiq.lt  - eleketroninė Europietiškų drabužių parduotuvė.

Bboutiq.lt atitinka šiuolaikiško gyvenimo sampratą, kuomet svarbiausia yra Jūsų laiko taupymas buityje ir jo skyrimas šeimai, draugams, savišvietai. Keliais pelės klavišais rasite Europietišką drabužių asortimentą, dar keli pelės paspaudimai ir Jūsų išsirinktas asortimentas NEMOKAMAI keliauja į Jūsų namus. Kodėl Europietiškas? Nes mes vertiname pirmiausia tai, kas yra šalia. Tai Jūsų šeima, draugai, namai, kaimynai, Jūsų šalis ir Jūsų gimtasis žemynas. Elektroninė erdvė sumažina atstumus ne tik per socialinius tinklus, bet ir pateikiant kuo įvairesnį asortimentą iš neįprastų gamintojų.

Nuostabioji, saulėtoji Ispanija... Įdegęs kūnas, žydinčios gėlės, koketiškas moterų juokas... Tai pajusite apsivilkusi NIZA suknelę. Spalvos tiesiog užburia, ypatingai mus, kuklius šiauriečius, ištroškusius šilumos! Prabanga, rankų darbas, išskirtinis dizainas, subalansuota bet kuriai moteriai, nesvarbu, kokį dydį dėvite, visada jausitės dėvinti savo suknelę, o atrodysite fatališka.

Kaip išsiskirti iš minios? Kaip neprarasti savęs? O gal atrasti? Kas geriau gali žinoti šiuos klausimus negu Italų kūrėjai.  Juk Italija  visada judri, visada pilna veiksmo, ji kaip viso pasaulio centras traukia turistus iš tolimiausių pasaulio kraštų. Bet visada minioje pastebėsi vietinę Italų moterį, kuri bus ir kukli, ir traukiantį žvilgsnį, ir žaisminga, ir kartu labai moteriška. Tokį įvaizdį Jums padės sukurti Purple Jam prekės ženklo kūrėjai, kuriantys patogius, žaismingus, šmaikščius, bet prie visko derančius drabužius. Būkite savimi, nepaskęskite minioje.

Miesto ritmas: kavos puodelis rankose, sportiniai bateliai prie suknelės, įtemptas ritmas. Kur galima daugiau gauti netikėtų drabužių derinimo, spalvų kontrastų ir neįprastų aksesaurų ndevėjimo idėjų negu miesto gatvėse. IN FRONT Daniško prekės ženklo asortimente vyrauja būtent gatvės mada: šilko palaidinė su netikėtų marginimu arba suknelė su spalvų blokais. O gal kardiganas, tik iš kostiuminės medžiagos? Norite išskirtinumo, norite išgirsti „wow, kur pirkai?“, rinkitės IN FRONT.

Stengiamės Jums pasiūlyti:

- Prienamą, rinką atitinkančią kainą. Jokių azijietiškų šių drabužių kopijų nerasite.

- Ribotą drabužių asortimentą, kad netektų nusivilti sutikus ne vieną moterį dėvinčią ta patį...

- Visada NEMOKAMĄ pristatymą!!!!

Daugiau apie Bboutiq.lt...

- Mūsų elektroninė erdvė yra saugi, atsiskaitymai vyksta naudojant PAYSERA atsiskaitymų sistema..

- Mes esame sąžiningi mokesčių mokėtojai: individualios veikla pažyma Nr. 644222, išduota Ugnei Telksnienei.

- Jūsų duomenys yra saugūs ir saugomi, be Jūsų sutikimo niekada nebus perduoti trečiosioms šalims. Esame registruoti duomenų valdytojai (identifikavimo kodas P5770).