Duomenų apsauga

PRIVATUMAS IR ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

 

1.         Visos puslapio teisės yra saugomos ir pateikta informacija, nuotraukos bei aprašymai yra Barbara Boutiq intelektinė nuosavybė, saugoma Lietuvos Respublikos įstatymų. Bet koks informacijos pasisavimas yra traktruojamas kaip intelektinės nuosavybės vagystė.

2.         Barbara Boutiq yra oficialiai veikianti svetainė ir oficialus Asmens duomenų valdytojas, įregistruotas Asmens valdytojų valstybės registre. Duomenų valdytojo identifikavimo kodas P5770. Daugiau informacijos rasite https://www.ada.lt/index.php?-759389922.

3.         Pirkėjas norėdamas tapti registruotu vartotoju ar prieš apsipirkdamas privalo nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį, el. paštą), kurie būtini prekių pirkimui, pristatymui ir mokėjimui vykdyti.

4.         Registracijos anketoje Pirkėjas gali pasirinkti, jeigu nori, kad jam būtų siunčiami Pardavėjo pranešimai ar pasiūlymai. Pirkėjui nepageidaujant, Pardavėjas nenaudos Pirkėjo asmens duomenų rinkodaros tikslais ir nesiųs Pirkėjui reklaminių ar informacinių pranešimų, išskyrus tuos, kurie būtini vykdant Pirkėjo pateiktą užsakymą. Taip pat Pirkėjas gali vėliau atsisakyti informacinio pranešimo savo paskyros skiltyje „Naujienlaiškis“.

5.         Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

6.         Pirkėjo duomenys saugomi 1 (vienerius) metus nuo paskutinio jo apsilankymo duomenų bazėje. Vėliau jo duomenys yra automatiškai ir saugiai pašalinami iš duomenų bazės.